Potřebujete poradit? Volejte: +420 581 111 765

Užitečné programy

Adobe Flash Player

Je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč.

Ke stažení ZDE


Adobe Acrobat

Představuje bezplatný celosvětový standard pro spolehlivé prohlížení, tisk a komentování dokumentů PDF.

Ke stažení ZDE


ESET® Internet Security

Antivirus, antispyware, firewall a antispam ESET Internet Security poskytuje uživatelům ochranu proti hrozbám, virům a útokům z internetu. Software nezatěžuje výkon počítače. Technologie ThreatSense dokáže odhalit neznámé hrozby dříve než konkurenční produkty.

Ke stažení ZDE


FastStone Image Viewer

Je rychlý, stabilní prohlížeč digitálních obrázků a fotografií. Umožňuje také jednoduchou konverzi a editaci obrázků. Tento prohlížeč obsahuje mnoho funkcí: prohlížení, správa, porovnávání, redukce červených očí, změna velikosti, ořez a další úpravy obrázků.

Ke stažení ZDE


Microsoft Office

Nejrozšířenější kancelářský balíček od společnosti Microsoft, obsahuje například: Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlook, Projectu, Visia, Accessu a Publisheru. 

Office 2016 pro domácnost ZDE
Office 2019 pro domácnost ZDE

Office 2016 pro podnikatele ZDE
Office 2019 pro podnikatele ZDE


K-Lite Codec

Je kompletní a velmi obsáhlý balík všech audio a video kodeků pro bezproblémové přehrávání multimediální souborů.

Ke stažení ZDE


OpenOffice

Je bezplatná alternativa MS Office a obsahuje tedy i podobné součásti. OpenOffice.org je balík kancelářských aplikací pro psaní textových dokumentů, výpočty s tabulkami, tvorbu prezentací, kreslení obrázků a práci s databázemi.

Ke stažení ZDE


Skype

Je univerzální komunikační program, nabízející bezplatné telefonování prostřednictvím internetu, videohovory, zasílání textových zpráv, přenos souborů a mnoho dalších zajímavých funkcí.

Ke stažení ZDE


VLC media player

Je svobodný multiplatformní multimediální přehrávač a framework s otevřeným zdrojovým kódem, který přehraje většinu multimediálních souborů, DVD, Zvukových CD, VCD a různých proudových protokolů.

Ke stažení ZDE


WinRAR

Patří mezi nejpopulárnější programy sloužící ke kompresi dat. Přízeň miliónů uživatelů si WinRAR získal zejména díky jednomu z nejlepších kompresních poměrů, vaše data zabalí do archivu s co nejmenší možnou velikostí v co nejkratším čase.

Ke stažení ZDE


Vzdálená pomoc

Je program pro vzdálený přístup a podporu přes počítačové sítě. Umožňuje vzdálené ovládání počítače, sdílení pracovní plochy a přenos souborů mezi počítači.

Ke stažení ZDE