Počítače

opravy a servis počítačů


Opravy počítačů všech značek v Olomouci.

Servis a opravy počítačů,

provádíme rychle, ale zároveň svědomitě s cílem spokojenosti zákazníka. Za použití originálních dílů realizujeme všechny opravy při té nejvyšší kvalitě a s individuálním přístupem ke klientovi. Opravy počítače neodkládejte a pokud si nejste naprosto jisti, svěřte zařízení nám. Provedeme diagnostiku zařízení, navrhneme následující postup a až po vašem schválení cenové nabídky realizujeme servis počítače. Opravna POČÍTAČŮ v Olomouci. 95% servisních zakázek provádíme do 24 hodin.

Většinu problémů s chodem operačním systémem Windows je způsobeno jeho nesprávným zabezpečením.

Bohužel to může mít za následek i jeho kolaps případně ztrátu vašich dat. Pokud se vám přijde váš počítač pomalý, doporučíme alespoň nainstalovat komplexní antivirovou ochranu ESET (ke stažení 30 denní verze ZDE ).

Pokud by odvirování systémů nepomohlo a problém by přetrvával dále, navštivte naši pobočku na Werichově ulici v Olomouci a my vašemu počítači opět vrátíme jeho rychlost a stabilitu jakou měl před jeho napadením! Tento servisní úkon (odvirování systému, odstranění nežádoucího SW a dočasných souborů, aktualizace operačního systému atd.) realizujeme v rámci 1 až 2 pracovních  dnů (dle rychlosti zařízení) a cena zásahu je 600,- Kč s DPH.

V případě pozáručního servisu kontaktujte NÁS
Nové PC sestavy naleznete ZDE, případně nás neváhejte kontaktovat.

servis a opravy počítačů


Zjištění problému, návrh a nacenění možností oprav` Opravy konektorů, komplexní čištění (výměna teplovodivé pasty, ventilátory)` Zdroje, grafické karty, výměna a instalace nových komponent` Reinstalace OS včetně instalace ovladačů a aktualizací, zrychlení / optimalizace OS, odvirování, záloha a obnova ztracených dat` Doporučujeme pravidelné čistění minimálně 1x za 2 roky (dle prašnosti prostředí, případně při zvýšení hluku ventilátorů) / vybereme a nainstalujeme vám nový díl ( grafická karta, pevný disk, paměť atd.)` Váš počítač již nestačí na novější hry, či práci v nové verzi Vámi užívaného programu? Zastavte se u nás zjistit možnosti vylepšení vašeho počítače. Dle Vaší stávající konfigurace Vám naši zaměstnanci pomohou vymyslet nejlepší možnosti rozšíření.


Ceník služeb:

Nabídka služeb Popis služby Cena
Zjištění závady, diagnostika Zjištění problému, testování jednotlivých komponent 600,-
Instalace OS Instalace operačního systému, ovladačů, aktualizací a nastavení systému 800,-
Instalace OS a přenesení dat Instalace operačního systému, ovladačů, aktualizací, nastavení systému a kopírování dat ze starého OS od 1.000,-
Optimalizace, zrychlení OS Kontrola operačního systému a jeho nastavení, odstranění škodlivých programů od 400,-
Antivirová kontrola Kontrola a odstranení virů od 300,-
Složení PC Složení a zahoření počítače, testování komponent, instalace operačního systému 1.200,-
Vyčištění počítače Vyčištění od prachu, kontrola ventilátorů, výměna teplovodivé pasty od 200,-
Drobný servisní zásah Výměna komponenty (zdroj, HDD, mechanika …) od 150,-

*veškeré ceny jsou uvedeny v Kč s DPH