Potřebujete poradit? Volejte: +420 581 111 765
opravna notebooku HP

Opravy (servis) notebooku HP v Olomouci.

Servis notebooku HP,

provádíme rychle, ale zároveň svědomitě s cílem spokojenosti zákazníka. Za použití originálních dílů realizujeme všechny opravy při té nejvyšší kvalitě a s individuálním přístupem ke klientovi. Servis notebooku neodkládejte a pokud si nejste naprosto jisti, svěřte zařízení nám. Provedeme diagnostiku zařízení, navrhneme následující postup a až po vašem schválení cenové nabídky realizujeme servis notebooku. Opravna NOTEBOOKU HP v Olomouci

Většinu problémů s chodem operačním systémem Windows je způsobeno jeho nesprávným zabezpečením. Bohužel to může mít za následek i jeho kolaps případně ztrátu vašich dat. Pokud se vám přijde váš počítač pomalý, doporučíme alespoň nainstalovat komplexní antivirovou ochranu ESET (ke stažení 30 denní verze ZDE ).

Pokud by odvirování systémů nepomohlo a problém by přetrvával dále, navštivte naši pobočku na Werichově ulici v Olomouci a my vašemu počítači opět vrátíme jeho rychlost a stabilitu jakou měl před jeho napadením! Tento servisní úkon (odvirování systému, odstranění nežádoucího SW a dočasných souborů, aktualizace operačního systému atd.) realizujeme v rámci 1 až 2 pracovních  dnů (dle rychlosti zařízení) a cena zásahu je 600,- Kč s DPH.

Pro zadání online reklamace klikněte ZDE 
V případě pozáručního servisu kontaktujte NÁS

  • Identifikace závady – zjištění problému, návrh a nacenění možností oprav
  • Menší opravy – konektorů, invertorů, pantů, výměna LCD, komplexní čištění (LCD, klávesnice, výměna teplovodivé pasty, ložiska ventilátoru)
  • Náročnější opravy – výměna vadných chipů, odstranění tekutin, oprava napájení
  • Softwarová opravy – reinstalace OS včetně instalace ovladačů a aktualizací, zrychlení / optimalizace OS, odvirování, záloha a obnova ztracených dat
  • Údržba – doporučujeme pravidelné čistění minimálně 1x za rok a půl (dle prašnosti prostředí, případně při zvýšení hluku ventilátorů), POZOR - chladící podložka nevyřeší problém s přehříváním!
Zjistit cenu servisních služeb