Potřebujete poradit? Volejte: +420 581 111 765

Opravna počítačů Apple v Olomouci.

Servis počítače Apple

provádíme rychle, ale zároveň svědomitě s cílem spokojenosti zákazníka. Za použití originálních dílů realizujeme všechny opravy při té nejvyšší kvalitě a s individuálním přístupem ke klientovi. Servis počítače neodkládejte a pokud si nejste naprosto jisti, svěřte zařízení nám. Provedeme diagnostiku zařízení, navrhneme následující postup a až po vašem schválení cenové nabídky realizujeme servis počítače. Opravna POČÍTAČŮ Apple v Olomouci

Většinu problémů s chodem operačním systémem Windows je způsobeno jeho nesprávným zabezpečením. Bohužel to může mít za následek i jeho kolaps případně ztrátu vašich dat. Pokud se vám přijde váš počítač pomalý, doporučíme alespoň nainstalovat komplexní antivirovou ochranu ESET (ke stažení 30 denní verze ZDE ).

Pokud by odvirování systémů nepomohlo a problém by přetrvával dále, navštivte naši pobočku na Werichově ulici v Olomouci a my vašemu počítači opět vrátíme jeho rychlost a stabilitu jakou měl před jeho napadením! Tento servisní úkon (odvirování systému, odstranění nežádoucího SW a dočasných souborů, aktualizace operačního systému atd.) realizujeme v rámci 1 až 2 pracovních  dnů (dle rychlosti zařízení) a cena zásahu je 600,- Kč s DPH.

Pro zadání online reklamace klikněte ZDE 
V případě pozáručního servisu kontaktujte NÁS

  • Identifikace závady – zjištění problému, návrh a nacenění možností oprav
  • Menší opravy – konektorů, komplexní čištění (výměna teplovodivé pasty, ventilátory)
  • Náročnější opravy – zdroje, grafické karty, výměna a instalace nových komponent
  • Softwarová opravy – reinstalace OS včetně instalace ovladačů a aktualizací, zrychlení / optimalizace OS, odvirování, záloha a obnova ztracených dat
  • Údržba, upgrade – doporučujeme pravidelné čistění minimálně 1x za 2 roky (dle prašnosti prostředí, případně při zvýšení hluku ventilátorů) / vybereme a nainstalujeme vám nový díl ( grafická karta, pevný disk, paměť atd.) Váš počítač již nestačí na novější hry, či práci v nové verzi vámi užívaného programu? Zastavte se u nás zjistit možnosti vylepšení vašeho počítače. Dle vaší stávající konfigurace vám náši zaměstnanci pomohou vymyslet nejlepší možnosti rozšíření.
Zjistit cenu servisních služeb